Як підібрати накладки для сосків і позбутися болю під час грудного годування

Оновлено:
21.03.2024
Перевірено
Як підібрати накладки для сосків і позбутися болю під час грудного годування вересень 2022

 

Накладки для сосків

Є кілька причин з яких матуся потребує накладок для сосків, давайте їх розглянемо:

- при чутливих чи болючих сосках;

- для матерів з плоскими та втягнутими сосками;

- коли дитина має дефекти ротової порожнини.


Накладки бувають виготовлені із трьох матеріалів:

  • Силіконові.
  • Латексні.
  • Гумові.

Найбільшим попитом їх користуються силіконові, оскільки вони гипоаллергенны і найтонші з представлених. Це не говорить про те, що латексні або гумові погані в експлуатації, вони також використовуються молодими матусями з індивідуального підбору. Наприклад, якщо у вас дуже чутливі соски, то силіконові та латексні вам менше допоможуть позбутися болю під час годування ніж гумові, вони набагато щільніші.

Також підбирайте накладки за відповідним розміром, їх теж всього три: S, M, L.

Будьте поважні при виборі та купівлі, оскільки кожен виробник виготовляє накладки за розмірною сіткою. Тому уточніть у менеджера параметри необхідного розміру, щоб точно підійшли. Відповідний розмір визначається діаметром соска, а не ареоли.

Крем для сосків

Крем або бальзам для сосків мають попит не тільки у матусь під час годування груддю, а й у вагітних. Вже на пізніх термінах безліч жінок починають профілактичне зволоження сосків, щоб уникнути надалі тріщин і відповідно болю під час годування.

Засоби для сосків і грудей гіпоалергенні, тому не завдадуть шкоди вашому малюку, а тільки сприяють швидкому загоєнню ран, тріщин. Ці продукти можна використовувати і при попрілості у малюка.

НазваКраїна виробникПоказанняСпосіб застосування

Крем Lindo для заживлення сосків 100% Lanolin 40мл

Україна

Сприяє швидкому загоєнню ранок і тріщин, що виникли в результаті смоктання грудей малюком.

Нанести тонким шаром на ушкоджені ділянки. Крем не обов'язково змивати перед годуванням малюка.

    
Маммодол крем туба 70млУкраїнаАктивні компоненти крему сприяють усуненню болю, набряклості, відчуття важкості та дискомфорту в молочних залозах. Застосування крему запобігає появі розтяжок на шкірі грудей після годування.Невелику кількість крему наносити на шкіру молочних залоз 2 рази на день легкими круговими рухами. Процедуру проводити протягом 1-3 місяців. В подальшому тривалість застосування крему узгоджувати з лікарем.
Пантекрем крем 5% туба 30 гУкраїнаДля профілактичного нагляду за грудними залозами у жінок, які годують груд­дю, і для лікування подразнень і тріщин сосків.Наносити крем на соски після кож­ного годування груддю. 
Бепантен крем 5% 30 гНімеччинаПрофілактичний догляд за молочними залозами у жінок, які годують груддю, та для лікування подразнень та тріщин сосків.Догляд за молочними залозами у жінок, які годують груддю: наносити крем на соски після кожного годування груддю.
Бепантен мазь 5% 30 гНімеччинаДля регулярного профілактичного догляду за молочними залозами у жінок, які годують груддю, та для лікування подразнень та тріщин сосків.Догляд за молочними залозами у жінок, які годують груддю: наносити мазь на соски після кожного годування груддю.

 

08004 08004