10 препаратів для схуднення

Оновлено:
09.01.2023
Перевірено
10 препаратів для схуднення березень 2021

Зайва вага - проблема яка впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і призводить до значного погіршення якості життя. Пропоную розглянути 10 популярних в Україні таблеток для схуднення серед яких лікарські засоби та харчові добавки (БАДи).

Метформін - препарат рецептурний. Показання до застосування - цукровий діабет 2 типу та для зниження маси тіла при неефективності дієт і фізичних навантажень.
Принцип дії:

  • знижує синтез глюкози в печінці
  • покращує чутливість до інсуліну, що призводить до більш ефективного захоплення в м'язовій тканині і виведенню з організму;
  • зменшує всмоктування глюкози в кишечнику.

Переваги: ​​лікарський препарат починає діяти з самого початку прийому.
Недоліки: має ряд серйозних побічних ефектів і протипоказань. Категорично несумісний з алкоголем і спиртовмісних ліками. Не рекомендується в період вагітності і грудному годуванні. Призначається виключно лікарем.

Випускається в дозуваннях: 500, 850 і 100 мг.У продажу доступні його аналоги: Глюкофаж, Діаформін SR і Метамін.

Хітозан - сприяє зменшенню всмоктування жиру шляхом зв'язування його і сприятливо впливає на роботу кишечника. Містить олігосахариди з хітину червоного краба, які сприяють зростанню біфідобактерій. Вони стимулюють роботу травної системи, сприяє виведенню токсинів і покращують роботу печінки. Благотворно впливає на імунну систему, допомагає при лікуванні алергії.

Йодовмісні препарати, наприклад, Йодомарин або Йодид-Фармак компенсують недолік мікроелемента. За даними фахівців дефіцит йоду спостерігається в тій чи іншій мірі майже у 60% * населення Європи, в тому числі і жителів України. Йододефіцит негативно впливає на роботу щитовидної залози, що призводить до швидкої стомлюваності, сонливості, зниження активності і як наслідок набору зайвої ваги. Перед прийомом йоду радимо отримати консультацію лікаря, т. К. Засоби містять калію йодид мають ряд протипоказань.

Турбослім ніч або Турбослим день - два засоби які виробник рекомендує приймати комбіновано. Препарати містять екстракти рослин впливають на метаболізм і роботу травної системи, знижують апетит і сприяють виведенню токсинів. М'яко стимулюють роботу кишечника. Дія Турбослим - розділене за часом доби, що дозволяє оптимально стимулювати процеси згідно біологічним ритмам організму.

L-карнітин або левокарнітіна - природна речовина яке впливає на метаболічні процеси. За складом схожа на вітаміни групи B. Виробляється організмом самостійно. Часто як харчова добавка використовується при заняттях спортом, тому що сприяє переробці жирних кислот в енергію.

Цефамадар - гомеопатичний препарат для зниження апетиту.

Тоналін КЛК Solgar (США) - основною діючою речовиною є кон'юговані лінолева кислота - дещо змінена Омега 6. Дана харчова добавка поповнює нестачу цієї амінокислоти. Біологічна речовина сприяє зменшенню жирових відкладень і покращує метаболізм у цілому.

Доппельгерц Б'юті Слим-комплекс для зниження ваги. Містить в собі хром, екстракт зеленого чаю, Л-карнітин та кон'югованих лінолеву кислоту. Комбінація біоактивних речовин надає сукупна дія прискорюючи боротьбу з жировими відкладеннями.

Ідеал форте - також складається з декількох біоактивних елементів і екстрактів рослин. У його складі: екстракт гарцинии, L-карнітин, екстракт ананаса (бромелайн), антиоксидант - екстракт зеленого чаю, енергетик - екстракт гуарани. Комплекс робить позитивний вплив на організм з декількох сторін: стимулює "жироспалювання" і детоксикації організму, підвищує активність.

Бішофіт - це засіб є "підсилювачем" при дієтотерапії. Виступає джерелом калію, кальцію, натрію, міді, заліза, селену, іонів магнію - дані мікроелементи стимулюють роботу внутрішніх органів, в т.ч ШКТ і прискорюють обмін речовин.

І головне розуміти, для ефективного схуднення немає "чарівної" таблетки. Важливо підходити до цієї проблеми комплексно - стежити за станом здоров'я, займатися спортом і дотримуватися збалансованого харчування. Будьте здорові!

Джерела: * Маменко МО, Білих НА. (2012)

08004 08004