Тестостерон та інші андрогени

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Фармак (1)
Діюча речовина
ТЕСТОСТЕРОН (2)
Скинути
КомбігрипКомбігрип
Фільтр
Сортування
Небідо розчин для ін'єкцій 250мг/мл флакон 4мл №1
Байєр Фарма АГ
Ціна:

5 142.11грн.
Ціна:

450.10грн.
Оновлено:
05.06.2023
Перевірено

Навіщо потрібний тестостерон

В організмі чоловіків та жінок містяться статеві гормони андрогени. Нестача або підвищення рівня гормону призводить до тяжких наслідків та психологічних змін. Для вирівнювання гормонального фону використовуються препарати підвищення тестостерону. Вони можуть бути в рідкій або таблетованій формі, призначаються лікарем.

Популярний гормон найчастіше асоціюється із чоловічою сексуальністю, проте він присутній в організмах усіх без винятку людей. Тестостерон впливає на статеву функцію представників обох статей. Нестача гормону у жінок викликає проблеми з фертильністю.

Як андрогени впливають на людину

Препарати тестостерону активно застосовуються для чоловіків із гіпогонадизмом. Медикаментозне підвищення рівня гормону здатне:

  • позитивно впливати на потенцію;
  • підвищувати настрій;
  • змінювати м'язову масу без серйозних змін у харчуванні;
  • покращувати роботу головного мозку.

Окрім цього уколи та таблетки тестостерону використовуються для гендерного переходу. Маскулінізуюча терапія додає мужності. Від неї грубіє голос, пропадають менструації, на обличчі з'являється волосся. Самостійно вибрати та приймати тестостерон у таблетках трансгендерним чоловікам не можна, оскільки безконтрольне застосування викликає серйозні проблеми зі здоров'ям.

Підвищення рівня андрогенів у жіночому організмі відіграє важливу роль при збудженні. Нестача гормону може бути причиною проблем у статевому житті. З'ясувати це допомагають спеціальні аналізи та консультація з лікарем.

Як застосовувати препарати андрогени

Розрізняють препарати кількох типів, включаючи:

  • тестостерон енантат (препарат діє недовго, найчастіше використовується у спорті);
  • ундеканоат тестостерону (відрізняється більш тривалим впливом, застосовується бодібілдерами);
  • тестостерон пропіонат (впливає на статеву функцію чоловіків);
  • ципіонат тестостерону (сильний андроген, що діє на масу тіла і рост, статевий потяг, спалювання жиру).

Тестостерон для чоловіків та жінок виписує лікар на основі результатів аналізів на гормони. Якщо ефіри використовуються спортсменами, щоб підвищити витривалість, їх дозування та тривалість прийому також обов'язково обговорюється з лікарем. Будь-які таблетки для підвищення тестостерону при самостійних експериментах можуть зашкодити здоров'ю.

Фармацевти рекомендують приймати таблетки під час їжі для кращого всмоктування діючої речовини. Уколи тестостерону роблять внутрішньом'язово. Ін'єкції швидше доставляють гормон у кровотік. Препарати короткого та середнього впливу дозволяється колоти самостійно з дотриманням лікарських рекомендацій. Тестостерон у ампулах, що характеризується тривалим впливом, повинні вводити медичні працівники.

Як придбати препарати для підвищення тестостерону в аптеці

В інтернет-аптеці Apteka.com є препарати андрогени з різним впливом на організм. В асортименті гормон тестостерон у таблетках або ампулах для ін'єкцій. Ціна, вказана на сайті, діє по всій території України, та не змінюється після доставки на точку видачі. Замовити препарат можна за допомогою гарячої лінії, кошика на сторінці магазину або функції зворотного дзвінка.

Купити тестостерон можна з будь-якого міста, а під час оформлення замовлення вибрати найближчу аптеку для доставки. Крім цього, забрати препарат можна з точки видачі Нової пошти, або у кур'єра. Оплата проводиться при отриманні препарату. Актуальна вартість залежить від акцій та знижок на товар.

Тестостерон та інші андрогени ціна в інтернет аптеці

Тестостерон та інші андрогениЦіна
Небідо розчин для ін'єкцій 250мг/мл флакон 4мл №15142.1 грн
Тестостерон пропіонат розчин 5% ампули 1 мл №5450.1 грн
💲 Найдешевші Тестостерон препарати:
08004 08004