Афлокрем емоліент 50г (94362)

код товару: 94362
товар відсутній
товар відсутній
Товар відсутній
Ваше місто
Адамівка
Умови доставки
Замовлення до 1 000 грн.
Замовлення від 1 000 грн.
У відділення Нової Пошти
Замовлення до 1 000 грн. За тарифами перевізника
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
Характеристики
Форма випускупо 50 г у тубі, картонна упаковка
Оновлено:
21.02.2023
Перевірено

Опис

 

АФЛОКРЕМ забезпечує:

захист від втрати вологи;
тривале зволоження;
відновлення ліпідного балансу.
АФЛОКРЕМ пом'якшує і заспокоює шкіру, заповнює брак ліпідів в епідермісі, надає відновлюючу дію, має захисні властивості.

Особливістю засобу є склад, спеціально розроблений для нанесення на шкіру дітей з дитячого віку, а також для використання на шкірі особливо чутливих місць у дорослих (в тому числі, шкіра обличчя і шиї).
Компоненти емоліента АФЛОКРЕМ при проникненні в епідерміс заміщають відсутні ліпіди шкіри і швидко відновлюють баланс зволоження, проникаючи до більш глибоких шарів шкіри, забезпечують довгостроковий водно-ліпідний баланс.

При регулярному використанні емоліента АФЛОКРЕМ відбуваються процеси активного відновлення водно-ліпідного балансу, еластичності і захисного шкірного бар'єру.

АФЛОКРЕМ є високоефективним засобом в комплексній терапії дерматитів і екзем. Може використовуватися в поєднанні з протизапальними топічними засобами (глюкокортикоїдними і іншими зовнішніми препаратами), як в період загострення, так і під час ремісії.

АФЛОКРЕМ зменшує потребу в кількості і частоті використання глюкокортикоїдних препаратів.

 

Інструкція - Афлокрем емоліент 50г

Форма випуску

по 50 г у тубі, картонна упаковка

Лікарська форма

Крем

Показання

Рекомендовано для догляду та відновлення сухої, схильної до запалення і особливо чутливої ​​шкіри у дітей, а також ніжної шкіри обличчя та інших ніжних місць, в наступних випадках:

підвищена чутливість і сухість шкіри, пов'язана з дерматологічними захворюваннями (атопічний дерматит, екзема, алергічний дерматит, пелюшковий дерматит та ін.);
підвищена сухість і запалення шкіри, викликана різними причинами: сухе повітря приміщень, вплив холоду і вітру (пересихання), частий контакт з водою, контакт з хімічними, косметичними та миючими засобами та ін;
в комплексній терапії дерматологічних захворювань в поєднанні з лікарськими препаратами (Афлодерм і ін.), а так само після скасування спеціалізованих протизапальних препаратів, в період доліковування, і як засіб основного догляду в період відсутності загострення;
як засіб догляду за шкірою новонароджених.

Протипоказання

Не виявлені. Існує теоретична можливість індивідуальної непереносимості будь-якого з компонентів

Особливі умови зберігання

Зберігати у сухому місці та недоступному для прямих сонячних променів.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Інструкція, розміщена на даній сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Не використовуйте дану інструкцію в якості медичних рекомендацій . Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікуючим лікарем. Детальніше про Відмову від відповідальності.

08004 08004